Kategoria: Sport

Autor: Wiktor

Data: poniedziałek • 1 grudnia 2014

11:27

Sobotni mecz drużyny Raków Częstochowa, rozegrany w Stalowej Woli zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu, na krótko przed zakończeniem pierwszej połowy, zdobył po strzale głową Mateusz Argasiński. Po przerwie „Stalówka” za sprawą Mikołajczaka w 56 minucie powiększyła prowadzenie na 2:0. Dopiero w 82 minucie spotkania Przemysław Mońka dośrodkowując w pole karne „trafia” w Mateusza Kantora, który strzela samobójczą bramkę. W doliczonym czasie gry sędzia dyktuje rzut karny, który bez problemu wykonuje Sekulski ustanawiając tym samym wynik na 3:1. Takim wynikiem ekipa z Częstochowy rozpoczyna zimową przerwę w rozgrywkach, zajmując 10 pozycję w tabeli. Klub pożegnał się również z grającym na pozycji pomocnika Radosławem Stefanowiczem dziękując za reprezentowanie barw drużynowych. Na kolejny mecz musimy czekać do 7 marca 2015 roku, w tym dniu o godzinie 14:00 Raków podejmie u siebie Górnika Wałbrzych.