Kategoria: Sport

Autor: Wiktor

Data: środa • 12 listopada 2014

10:45

Drużyna z Częstochowy skoczyła o jedno oczko wyżej w tabeli wyników. To za sprawą wygranego meczu z Nadwiślanami. Mimo iż pierwsza połowa spotkania skończyła się dla nas niezbyt szczęśliwie, bowiem do bramki Wróbla celnie strzelił w 38 minucie Setla, druga połowa rozpoczęła się sprzyjająco, jak by się wydawało. W 54 minucie po celnym strzale Kmiecika w okno bramki gol jednak nie zostaje uznany przez sędziego, z powodu faulu podczas przebiegu akcji. Cztery minuty później bramkę wyrównującą z rzutu karnego zdobywa Pawlusiński. W 81 minucie kolejna nieuznana bramka dla RKS-u, powodem był spalony. Jednak w 85 minucie Przemysław Mońka daje prowadzenie naszym. Mecz kończy się wynikiem 1:2 dla Rakowa.
Następny mecz w Niedzielę 16.11. o godzinie 13:00 z Siarką Tarnobrzeg.