Kategoria: Sport

Autor: Wiktor

Data: poniedziałek • 3 listopada 2014

10:15

Drużyna spod Jasnej Góry poniosła w Niedzielę porażkę na własnym boisku, spadając jednocześnie o dwa miejsca w tabeli rozgrywek.
W pierwszej połowie serca kibiców rozgrzał Dariusz Pawlusiński celując w 36 minucie w okno bramki przeciwników. Dając tym samym prowadzenie RKS-u 1:0. Z tym wynikiem obie drużyny zeszły do szatni. Kolejne 3 kwadranse przesądziły o ostatecznym wyniku meczu. Mimo iż nasza drużyna grała dobrze, to w 70 minucie kadra z Katowic wyrównała wynik po strzale Giełzy. Gdyby nie doliczony czas i cierpliwość Rozwojan mecz zakończyłby się kolejnym remisem. Niestety po regulaminowym czasie gry drużyna z pierwszego miejsca w tabeli, po strzale Wawrzyniaka objęła prowadzenie 1:2 kończąc spotkanie i zabierając do domu 3 punkty.
Następny mecz w Niedzielę 9.11. o godz. 13:00 z Nadwiślanem Góra, drużyną z taką samą ilością punktów (21).